Pravidelné neformální snídaně pomáhají ženám v podnikání

Od: Podnikavky.Pardubice | 27. srpna 2020

Pravidelné neformální snídaně spolku Podnikavých žen z Pardubického kraje jsou o propojování podnikatelské komunity v našem regionu. Střídání forem, jak se skupina schází, je jejich specialitou.
Toto léto proběhl první piknik v historii spolku a to v Zeleném krámku v Dražkovicích. Místa snídaní se cíleně liší každý měsíc, aby skupina podpořila místa podnikání svých členek, ukázala ven i dovnitř komunity, jak jejich kolegyně podnikají a kde.

Kromě toho vždy snídaně s sebou přinášejí nová i průběžná témata, která skupina i její představitelky řeší. Tentokrát to byly například vizuální styl spolku, podání žádosti o ochrannou známku na Úřad průmyslového vlastnictví, plán akcí na podzim 2020, sdílení posledních zkušeností nebo přivítání nových žen. Opět se potvrdilo, že takováto propojení fungují. Jsme často přehlcení emaily, facebookovými novinkami, že nám tolik věcí uniká.
Celá snídaně utekla jako voda, a tak se fanoušci těchto aktivit mohou těšit už na zářijovou- ve Food boutique Monamy v Srnojedech- v pátek 4.9. od 8:30, kde bude spolek Podnikavých žen slavit své třetí narozeniny!

Photo: Lucie Černá LuCerna photo.