Nejnovější blogy

Pravidelné neformální snídaně pomáhají ženám v podnikání

Od: Podnikavky.Pardubice | 27. srpna 2020

Pravidelné neformální snídaně spolku Podnikavých žen z Pardubického kraje jsou o propojování podnikatelské komunity v našem regionu. Střídání forem, jak se skupina schází, je jejich specialitou.
Toto léto proběhl první piknik v historii spolku a to v Zeleném krámku v Dražkovicích. Místa snídaní se cíleně liší každý měsíc, aby skupina podpořila místa podnikání svých členek, ukázala ven i dovnitř komunity, jak jejich kolegyně podnikají a kde.

Kromě toho vždy snídaně s sebou přinášejí nová i průběžná témata, která skupina i její představitelky řeší. Tentokrát to byly například vizuální styl spolku, podání žádosti o ochrannou známku na Úřad průmyslového vlastnictví, plán akcí na podzim 2020, sdílení posledních zkušeností nebo přivítání nových žen. Opět se potvrdilo, že takováto propojení fungují. Jsme často přehlcení emaily, facebookovými novinkami, že nám tolik věcí uniká.
Celá snídaně utekla jako voda, a tak se fanoušci těchto aktivit mohou těšit už na zářijovou- ve Food boutique Monamy v Srnojedech- v pátek 4.9. od 8:30, kde bude spolek Podnikavých žen slavit své třetí narozeniny!

Photo: Lucie Černá LuCerna photo.

#2 Tip na výlet: Zřícenina hradu Lichnice

Od: pardubicko | 14. května 2020

Zřícenina hradu Lichnice je posazena na samém vrcholu kopce nacházejícího se poblíže města Třemošnice.

Chrudim: Město za dob koronavirové pandemie

Od: pardubicko | 14. května 2020

Vláda ČR přišla se značně striktními pravidly, na což nebyl nikdo připravený. Český národ se semkl a začal táhnout za jeden provaz, což mě až téměř dojímalo. V Chrudimi a okolí se semklo hned několik firem, Evona dodávala roušky všem potřebným, místní podnikatelé darovali obyvatelům dezinfekci, ochranné pomůcky nebo přispívali značnými částkami na boj proti Covid-19.

#1 Tip na výlet: Strádovské peklo

Od: pardubicko | 14. května 2020

Jedno z nejkrásnějších a pohádkových míst, kde najdete téměř nedotčenou přírodu. Nádherný zpěv ptáků, tekoucí řeku Chrudimku, letité nádherné stromy, které sotva ve 3 lidech obejmete a místy strmé skalnaté údolí a poschovávané skvosty jako zříceninu hradu Strádov.